Samen leren, samen zijn,
samen leren er te zijn.
Team IKC Raam  




Team Onderwijs

 Mirjam van Ree, directeur                 
 info.ikcraam@kiemuden.nl  

 
 Wilma Geurts, intern begeleider   
 w.geurts@kiemuden.nl 
 
 Emmy van der Wielen, coördinator 0-6 jaar    
 e.vanderwielen@kiemuden.nl  

 
 Marloes Hermens, coördinator 7-12 jaar      

 m.hermens@kiemuden.nl

 


 

 Annelies Peeters a.peters@kiemuden.nl
 Dana van Boxtel d.vanboxtel@kiemuden.nl
 Dana van Hees d.vanhees@kiemuden.nl
 Dieuwe van der Heijden d.vanderheijden@kiemuden.nl
 Elle Verstegen e.verstegen@kiemuden.nl
 Geertje van Dalsum g.vandalsum@kiemuden.nl
 Hanneke van den Broek               h.vdbroek@kiemuden.nl
 José Peters j.peters@kiemuden.nl
 Judith Heesakkers j.heesakkers@kiemuden.nl
 Kristel Giesbers k.giesbers@kiemuden.nl
 Marieke van der Steen m.vandersteen@kiemuden.nl
 Martijn Legius m.legius@kiemuden.nl
 Monique Wijnen m.wijnen@kiemuden.nl
 Ria van Orsouw r.vanorsouw@kiemuden.nl
 Simone van de Goor s.vandegoor@kiemuden.nl
 Simone van der Steen s.vandersteen@kiemuden.nl
 Yvonne Bakkum  y.bakkum@kiemuden.nl


Team Opvang

Ondersteunend personeel

Administratief medewerker: Sabrina IJlstra
Conciërge: Cengiz Akmanlar