Samen leren, samen zijn,
samen leren er te zijn.
Team IKC Raam  

Image.jpeg

Team Onderwijs


 Mirjam van Ree, directeur                 
 
m.vanree@kiemuden.nl  

 
 Kristel Giesbers, intern begeleider   
 k.giesbers@kiemuden.nl 
 
 Emmy van der Wielen, coördinator 0-6 jaar  
 e.vanderwielen@kiemuden.nl  

 
 Hanneke van den Broek, coördinator 7-12 jaar      

 H.vdbroek@kiemuden.nl



 

Team Onderwijs

 Annelies Peeters a.peeters@kiemuden.nl
 Dana van Boxtel d.vanboxtel@kiemuden.nl
 Martje van den Broek m.vandenbroek@kiemuden.nl
 Dana van Hees d.vanhees@kiemuden.nl
 Dieuwe van der Heijden d.vanderheijden@kiemuden.nl
 Jeroen Willems j.willems@kiemuden.nl
 Lisanne van Huissteden l.vanhuissteden@kiemuden.nl
 Elle Verstegen e.verstegen@kiemuden.nl
 Geertje van Dalsum g.vandalsum@kiemuden.nl
 Hanneke van den Broek               h.vdbroek@kiemuden.nl
 Jill Wissekerke j.wissekerke@kiemuden.nl
 José Peters j.peters@kiemuden.nl
 Kristel Giesbers k.giesbers@kiemuden.nl
 Marieke van der Steen m.vandersteen@kiemuden.nl
 Marloes Hermens m.hermens@kiemuden.nl
 Monique Wijnen m.wijnen@kiemuden.nl
 Simone van der Steen s.vandersteen@kiemuden.nl
 Yvonne Bakkum y.bakkum@kiemuden.nl

Team Opvang

 Daisy Haefkens
 Francis Verhoeven                        
 Kristel Kusters
 Marieke Hendriks
 Yvonne van der Meer
 kdvraam@kanteel.nl
 Anne Brouwers
 Annelies Eijsvogels
 Tonny Janssen
 poraam@kanteel.nl
 Anne Brouwers
 Angela Verhoeven
 Joyce van Rooij
 bsoraam@kanteel.nl

Ondersteunend personeel

Cengiz Akmanlar, conciërge
Sabrina IJlstra, administratief medewerker

Kalender

vr 03 - 12
Sinterklaasviering
ma 06 - 12
Studiedag leerkrachten
di 07 - 12
Juf Francis jarig!
wo 15 - 12
Juf Angela jarig!
vr 24 - 12
Kerstviering